Iegādājoties jaunu Komatsu mašīnu, jūs nonākat labās rokās. Viens piemērs ir komplektā iekļautā pamata apmācība. Tas jums sniedz stabilu pamatu mašīnas lietošanai nākotnē. Jūs iegūstat izpratni par mašīnas uzbūvi un funkcijām, vadības sistēmu, ikdienas apkopi un daudz ko citu.

Optimālai izpratnei un peļņai
PAMATA APMĀCĪBA

Optimālai izpratnei un peļņai

Pamata apmācība vienmēr tiek iekļauta komplektā, ja iegādājaties Komatsu meža mašīnu. Tas jums sniedz stabilu pamatu mašīnas lietošanai nākotnē. Jūs iegūstat izpratni par mašīnas uzbūvi un funkcijām, vadības sistēmu, ikdienas apkopi un daudz ko citu.

Padziļinātai izpratnei
TURPMĀKĀ APMĀCĪBA

Padziļinātai izpratnei

Mēs piedāvājam arī turpmāko apmācību, kas ir pielāgota jūsu vajadzībām. Tajā var būt ietverta apmācība par elektriskajām un hidrauliskajām sistēmām, vadības un informācijas sistēmām, atzīmēm par šķērsgriezumu, metodiku, problēmu novēršanu utt. Izmantojot mūsu plašo pieredzi, veicot apmācību visā pasaulē, varam precīzi pielāgot apmācību jūsu specifiskajai darba situācijai un vajadzībām.

Simulatori – īsākais ceļš pie zinātības un augstākas produktivitātes
SIMULATORI

Simulatori – īsākais ceļš pie zinātības un augstākas produktivitātes

Ar Komatsu simulatoru palīdzību piedāvājam ideālu īsceļu uz jaunām zināšanām un uzlabotām iemaņām. Simulatoriem ir iebūvēts meža redaktors – tas nozīmē, ka jūs varat izveidot reālistiski darba situāciju jūsu apmācībai. 

Tiem ir arī vairāku spēlētāju funkcija, kas ļauj vienā skatā vienlaikus darbināt vairākus simulatorus, kā arī ļauj forvarderiem un harvesteriem sadarboties. Vairāku spēlētāju režīmā iekļauta statistika, kas parāda komandas rezultātu; tas rada labu iedvesmu uzlabot efektivitāti. Pieejams pat papildu skolotāja modulis, kas ļauj trenerim vai pieredzējušam simulatora vadītājam gūt labāku, dinamisku skatu un mijiedarbību ar citiem vadītājiem.

Lejuplādēt katalogu